Корм для собак Bosch Fruitees with Mango 200 g
Фото 6 |
Bosch Fruitees with Mango 200 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Fruitees with Mango 200 g
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BOSCH Fruitees Drób i mango trenerki dla psa 200 gWyjątkowe przekąski dedykowane psom jako przysmak-nagrod Fera.plПоскаржитись | 7 zł |
Półwilgotne przysmaki treningowe BOSCH Fruitees, mango, 200 gpółwilgotne przysmaki treningowe w kształcie małych kostek, idealne jako nagroda podczas treningu zawierają 20% świeżego mięs... щеa drobiowego, do którego dodano ... EmpikПоскаржитись | 7 zł |
Bosch Fruitees Snack Mango 200g | 9 zł |
BOSCH FRUITEES SNACK MANGO - przysmak dla psa - 200g | 8 zł |
BOSCH Fruitees Drób i mango + Sarna i żurawina trenerki dla psa 8 x 200 gDrób i mango
Wyjątkow Fera.plПоскаржитись | 69 zł |
BOSCH Fruitees Drób i mango trenerki dla psa 4 x 200 gWyjątkowe przekąski dedykowane psom jako przysmak-nagrod Fera.plПоскаржитись | 29 zł |
BOSCH Fruitees Drób i mango + Banan trenerki dla psa 8 x 200 gDrób i mango
Wyjątkowe przekąski dedykowane psom jako przysmak-nagrod Fera.plПоскаржитись | 58 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки 44.5%, кролячі серця 25%, клас: суперпреміум
від 8 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для собак з білою вовною, гіпоалергенний, в составе: риба 50.8%, кролячі вуха 38%, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, палички, 2 шт, 0.02 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: комахи 77.7%, рослинні продукти, клас: суперпреміум
від 8 zł
ласощі, сушки натуральні, 1 шт, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, в составе: вухо свиняче, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: морква, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: птах 20%, картоплю, горох, яблуко, печінку, клас: суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тапіока, глютен, борошно, клітковина, клас: суперпреміум
від 8 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: птиця, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, палички, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та тваринні продукти (яловичина 72%), морква 11%, клас: суперпреміум
від 8 zł
ласощі, снеки, 1 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, в составе: ягня, горох, картопля, морква, клас: суперпреміум
від 8 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 7 zł
ласощі, сушки натуральні, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження 91% (яловичина 82%), клас: суперпреміум