Karm dla psów Bosch Soft Adult Farm Duck/Potato 2.5 kg
Zdjęcia 6 |
Bosch Soft Adult Farm Duck/Potato 2.5 kg 2.5 kg12.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Soft Adult Farm Duck/Potato 2.5 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma bosch Plus Kaczka & Ziemniak (2,50 kg )Specyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Wrażliwy żołądek Waga produktu 2,5 kg Zawiera przeciwutleniac ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 88 zł |
bosch HPC Soft Kaczka & ziemniaki - 2,5 kgbosch HPC Soft Kaczka ziemniaki to sucha karma, idealna dla psów z problemami pokarmowymi lub alergiami. Ponieważ zawiera tyl... więcejko jedno źródło białka zwierzęcego, nadaje się także dla psów, które źle reagują na niektóre rodzaje mięs. Półwilgotne krokiety mają wysoką wilgotność resztkową, co oznacza, że są miększe niż zwykłe krokiety. Zapewniają one pyszny smak, któremu nie oprą się nawet najbardziej wybredne psy. Ziemniaki to lekkostrawne źródło węglowodanów, których zadaniem jest dostarczanie energii. W recepturze karmy zrezygnowano z ciężkostrawnych dla większości psów zbóż. Wysokogatunkowe składniki i staranny proces produkcji zaspokajają kompleksowo i w naturalny sposób naturalnego potrzeby psa. Najwyższej jakości kacze mięso zapewnia intensywny smak, kochany przez psy. Dostarcza ono całe mnóstwo cennych protein i minerałów. Kacze mięso ma ponadto niewielki potencjał uczulający. Glukozamina i chondroityna wspomagają funkcjonowanie chrząstek, stawów i kości. Cykoria dostarcza naturalnego prebiotyku - inuliny. Wspomaga ona rozwój pożytecznej flory bakteryjnej jelit oraz funkcjonowanie układu pokarmowego. Karma bosch HPC Soft Kaczka ziemniaki w skrócie: Dla dorosłych psów wszystkich ras Idealna przy problemach pokarmowych lub alergiach Półwilgotne krokieciki: miękkie krokiety zapewniają smak, któremu nie oprze się żaden pies Pojedyncze źródło białka: tylko jedno źródło białka zwierzęcego sprzyja lepszej przyswajalności Bezzbożowa (nie zawiera glutenu): źródłem węglowodanów są lekkostrawne ziemniaki, dostarczają one energii i są bogate w potas Kaczka: dostarcza niezbędnych protein i minerałów, ma niewielki potencjał uczulający Wysokogatunkowe składniki z regionu Badenii-Wirtemb Zooplus.plZłóż skargę | 64 zł |
bosch Soft Kaczka i ziemniaki 2,5 kgbosch SOFT+ Kaczka przeznaczona jest szczególnie dla psów wrażliwych na pokarm, które mają skłonność do nietolerancji pokarmo... więcejwej lub alergii. Wysoka zawartość świeżej kaczki (60%) jako jedynego źródło białka zwierzęcego oraz łatwo przyswajalne ziemniaki jako źródło węglowodanów dostarczają Państwa psu delikatny i naturalny pokarm bezzbożowy. Dzięki miękkim krokietom (18% wilgotności) karma bosch SOFT+ kaczka zapewni Państwa psu wyjątkowe doznania smakowe i jest dobrze przyswajalna. Znakomita, bo wyjątkowo smaczna i lekkostrawna. Zalety w skrócie: 60% świeżej kaczki; Bez zbóż łatwo przyswajalne ziemniaki Dla psów wrażliwych na pokarm Wysoki wskaźnik akceptacji Produkt dla zwierząt, zawierający jeden rodzaj białka Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 63 zł |
BOSCH Karma bosch Plus Kaczka & Ziemniak (2,50 kg )Białko: 21%EAN: 4015598009225Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 67 zł |
bosch HPC Soft Kaczka & ziemniaki - 2,5 kgbosch HPC Soft Kaczka ziemniaki to wyszukana sucha karma, idealnie nadająca się dla zdrowego odżywiania psa i przy problemach... więcejpokarmowych lub alergiach. Dzięki temu, że zawiera tylko jedno zwierzęce źródło białka nadaje się także dla psów, które źle reagują na niektóre gatunki mięsa. Krokiety sa "półwilgotne", co oznacza wysoką wilgotność resztkową, a przez to są miększe niż zwyczajne krokiety. Dodatkowo miękkie krokiety zapewniają pyszny smak, któremu nie oprą się nawet wybredne psy. Lekkostrawne ziemniaki są źródłem węglowodanów i dostarczają energii. Całkowicie zrezygnowano z użycia zbóż, ponieważ są one ciężkostrawne dla wielu psów. Wiele Bitiba.plZłóż skargę | 64 zł |
Karma sucha dla psa BOSCH Soft Adult, kaczka i ziemniak, 2,5 kgBosch Soft Adult - Dzika kaczka & ziemniaki Skład: Świeża mięso z kaczki (60%), skrobia ziemniaczana, białko ziemniaczane (8%... więcej), groch suszony, hydrolizowane ... EmpikZłóż skargę | 59 zł |
Modyfikacje Bosch Soft Adult Farm Duck/Potato
Ceny na Bosch Soft Adult Farm Duck/Potato |
---|---|---|---|---|
Bosch Soft Adult Farm Duck/Potato 2.5 kg | od 59 zł | 6 oferty | ||
Bosch Soft Adult Farm Duck/Potato 12.5 kg | od 249 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 56 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 60%, babka lancetowata, proteiny, groszek, cykoria, klasa: holistyczna
od 49 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kaczka, bataty, warzywa, jajka, przepiórka, indyk, klasa: holistyczna
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryba, wątróbka, mięso łososia, ryż, tłuszcz, warzywa, witaminy, klasa: holistyczna
od 64 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 25%, wątróbka drobiowa, owies 23%, tłuszcz, jajka, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: śledź 24%, owies 23%, śledź cały 10%, flądra, morszczuk, zioła, warzywa, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: śledzie, jagnięcina, mięso rybne, wątróbka wieprzowa, warzywa, tłuszcz, jabłka, masło, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium