Karm dla psów Bosch Sensible Renal and Reduction
Zamknij
Menu
Bosch Sensible Renal and Reduction 11.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Sensible Renal and Reduction
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch 44312 karma dla psów Renal und Reduction 115 kg 4015598003025Odciążenie moczu dzięki wybranym składnikom
Niski poziom pH
Specjalna żywność dla dorosłych psów, wrażliwych na żywienie wa... więcejrunków, w których wskazana jest redukcja odżywiania proteiny i minerały
wyprodukowano bez glutenu i nie zawiera cukru
Wyłącznie ryby jako zwierzęce źródło białek
Podszewka o niskiej zawartości puriny Amazon.plZłóż skargę | 201 zł |
bosch Sensible Renal & Reduction - 11,5 kgbosch Sensible Renal Reduction opracowana z wielką starannością, aby zapewnić psom mających problemy zdrowotne, wszystko to,... więcejczego potrzebuje ich wrażliwy organizm. Dobrze przemyślana i opracowana receptura została stworzona dla psów, których dieta powinna odznaczać się niską zawartością białek i minerałów. Karma jest niezwykle lekkostrawna, polecana także dla wrażliwych psów, cierpiących na problemy z trawieniem. Zredukowany udział białka oraz wysokiej, jakości proteiny pochodzące z ryb i ziemniaków (min. 3%), zapobiegają powstaniu różnych złogów w przewodzie moczowym psa, równocześnie odciążając pracę układu moczowego organizmu psa. Układ moczowy zostaje dodatkowo wzmocniony poprzez dodanie do karmy różnego rodzaju przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 174 zł |
bosch Karma Sensible Renal & Reduction 11,5 kgOdciążenie układu moczowego Widocznie obniżona zawartość białka i specjalne źródła białka, wyłącznie ryby i białko ziemniac... więcejzane (min. 3%), redukują powstawanie produktów rozkładu białek w układzie moczowym i odciążają w ten sposób układ moczowy psa. Pozytywny wpływ na układ moczowy ma również zastosowanie naturalnych przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 180 zł |
Bosch Petfood Plus SENSIBLE Renal & Reduction (Ultra Premium) 11.5kg | 190 zł |
BOSCH Sensible Renal & Reduction 11,5 kgSucha, pełnoporcjowa karma dla psów z problemami zdrowotnymi, wrażliwych, cierpiących na problemy z trawieniem.
Kar Fera.plZłóż skargę | 173 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 141 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: ryż, owady, drożdże, olej, błonnik, białko, minerały, klasa: super premium
od 166 zł
sucha karma, 11.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, jagody, klasa: super premium
od 181 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: kurczak, ziemniaki, kukurydza, drożdże, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 135 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, ziemniaki, ryż, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ziemniaki, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, jagnięcina, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 190 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na kości, v sostave: drób, proso, ziemniaki, białka, warzywa, ryby, jajka, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium