Odkurzacz
Bomann BS 3000 CB
Zdjęcia 4 |
Bomann BS 3000 CB |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bomann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bomann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bomann BS 3000 CB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bomann BS 3000 CB Eco-Cyclon Twin-Spin odkurzacz podłogowy klasa energetyc | 315 zł |
Bezworkowy odkurzacz cyklonowy Bomann BS 3000 CB (niebieski) | 312 zł |
Bezworkowy odkurzacz cyklonowy Bomann BS 3000 CB (niebieski) | 318 zł |
Bezworkowy odkurzacz cyklonowy Bomann BS 3000 CB (czerwony) | 249 zł |
Bezworkowy odkurzacz cyklonowy Bomann BS 3000 CB (czerwony) | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →