Odkurzacz
Bomann BS 1948 CB
Zdjęcia 5 |
Bomann BS 1948 CB 2020 rokHEPA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bomann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bomann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bomann BS 1948 CB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bomann BS 1948 CB odkurzacz ręczny/podłogowy 2 w 1 bezworkowy filtr Hepa u | 207 zł |
Odkurzacz pionowy Bomann BS 1948 CB | 202 zł |
Odkurzacz pionowy BOMANN BS 1948 CB pomarańczowy | 199 zł |
Odkurzacz pionowy Bomann BS 1948 CB (niebieski) | 219 zł |
Odkurzacz bezworkowy Boman BS 1948 (600W; kolor niebieski) | 221 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →