Odkurzacz
Bomann AKS 960
Bomann AKS 960 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bomann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bomann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bomann AKS 960
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bomann R?czny AKS 960 | 112 zł |
Odkurzacz ręczny Bomann AKS CB 960 | 95 zł |
Odkurzacz ręczny BOMANN AKS 960 CB | 85 zł |
Bomann Aks 960 Cb Hand Vacuum Cleaner Biały,Niebieski One Size / EU Plug 6 | 95 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza Bomann AKS 960:
- Wskaźnik poziomu naładowania
- Uchwyt ścienny
PolecamyPorównaj w tabeli →