Fotelik rowerowy dla dzieci Bobike Exclusive Mini
Zdjęcia 4 |
Bobike Exclusive Mini |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bobike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bobike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bobike Exclusive Mini
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOBIKE 8011000021 - Exclusive Mini Plus Przednie krzesło rowerowe z kółkam | 380 zł |
Fotelik dla dziecka BOBIKE MINI PLUS EXCLUSIVE przedni, afari chic / kremo | 399 zł |
Bobike Exclusive Mini Plus Front Child Bike Seat Purpurowy Max 15 kg Chłop | 381 zł |
Fotelik dla dziecka BOBIKE MINI PLUS EXCLUSIVE przedni, cinnamon brown / k | 388 zł |
Fotelik dla dziecka BOBIKE EXCLUSIVE MINI PLUS przedni urban black/czarny | 380 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →