Fotelik rowerowy dla dzieci Bobike One Maxi
Zdjęcia 9 |
Bobike One Maxi na bagażnikna sztycę |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bobike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bobike.
Kup Bobike One Maxi
Wszystkie ceny 23 →Bobike Dziecięcy fotelik dziecięcy ONEMaxi Bahama Blue S FA003535090 | 656 zł |
Bobike One Maxi E-BD 8012100003 | 430 zł |
Bobike, fotelik rowerowy, one maxi 1P-E BD, niebieski | 489 zł |
Bobike One Maxi E-bd Rear Child Bike Seat Niebieski,Czarny Max 22 kg Chłop | 416 zł |
BOBIKE ONE MAXI E-BD PORTAB/RÓŻOWA TWARKA 709062 | 470 zł |
Seria dziecięcych fotelików rowerowych Bobike One została zaprojektowana z myślą o miejskim rytmie jazdy na rowerze. W portfolio linii znajduje się montowany z przodu model One Mini dla najmłodszych (od 9 miesięcy do 3 lat) oraz tylne siedzisko One Maxi. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo tajnikom tego ostatniego.
Wszechstronność
Fotelik jest umieszczony bezpośrednio na tylnym bagażniku lub może być przywiązany do rury podsiodłowej roweru. Oba rodzaje łączników do montażu produktu są często zawarte w standardowym wyposażeniu modelu. Waga fotelika to niecałe 4 kg, ponadto wytrzyma dzieci w kategorii wagowej do 22 kg. Można w nim jeździć jako pasażer do około 6 roku życia.
Elastyczne regulacje
Wraz ze wzrostem dziecka zmienia się wysokość podpórek na nogi i odchodzenie 3-punktowych pasów bezpieczeństwa ze zmiękczonym materiałem. Miękka była również wyściółka o właściwościach hydrofobowych pod piętą i plecami młodego pasażera. Model otrzymuje osobny plus w karmie za obecność pętli przytrzymujących nogi, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo ich wpadnięcia na szprychy koła rowerowego.
Optymalna równowaga cech
Widoczność fotela na drogach w ciemności zapewnia duży reflektor na „polędwicy” części „korpusu”. Podobnie jak jego młodszy brat, model prezentowany jest na sklepowych półkach w różnorodnej kolorystyce. A do tego dopełnia każdą wydaną złotówkę, zachwycając dzieci wygodnym dopasowaniem, a rodziców łatwością montażu/demontażu i bezpretensjonalną obsługą.
Modyfikacje Bobike One Maxi
Ceny na Bobike One Maxi |
---|---|---|---|---|
Bobike One Maxi | od 344 zł | 28 oferty | ||
Bobike One Maxi 1P | od 435 zł | 6 oferty |