Hulajnoga Blunt Prodigy S9 Street
Zdjęcia 7 |
Blunt Prodigy S9 Street |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blunt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blunt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blunt Prodigy S9 Street
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga wyczynowa dla dorosłych Blunt Prodigy S9 Street 2022 | 1 217 zł |
Blunt Prodigy S9 Street hulajnoga wyczynowa White | 1 049 zł |
Blunt Prodigy S9 Street hulajnoga wyczynowa Black | 1 049 zł |
Blunt Prodigy S9 Street hulajnoga wyczynowa Grey | 1 049 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →