Hulajnoga Blunt Prodigy S9
Zdjęcia 12 |
Blunt Prodigy S9 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blunt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blunt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blunt Prodigy S9
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blunt Scooters Prodigy S9 Kompletna hulajnoga - olej Slick 12153 | 1 003 zł |
Hulajnoga wyczynowa dla dorosłych Blunt Prodigy S9 2022 | 1 101 zł |
Blunt Prodigy S9 hulajnoga wyczynowa Galaxy | 949 zł |
Blunt Prodigy S9 hulajnoga wyczynowa Oil Slick | 949 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →