Hulajnoga Blunt Colt S5
Zdjęcia 8 |
Blunt Colt S5 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blunt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blunt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blunt Colt S5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blunt Scooters COLT S5 kompletny skuter morski 12165 | 776 zł |
Hulajnoga wyczynowa Blunt Colt S5 2022 | 927 zł |
Blunt Colt S5 hulajnoga wyczynowa Black | 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →