Самокат Blunt Prodigy S9 Street
Фото 7 |
Blunt Prodigy S9 Street |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blunt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blunt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blunt Prodigy S9 Street
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga wyczynowa dla dorosłych Blunt Prodigy S9 Street 2022 | 1 217 zł |
Blunt Prodigy S9 Street hulajnoga wyczynowa White | 1 049 zł |
Blunt Prodigy S9 Street hulajnoga wyczynowa Black | 1 049 zł |
Blunt Prodigy S9 Street hulajnoga wyczynowa Grey | 1 049 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →