System audio Bluesound Pulse Mini 2i
Zdjęcia 10 |
Bluesound Pulse Mini 2i
Rodzaj:głośnik mobilny
Liczba kanałów:1.0
Moc wyjściowa RMS:100 W
Pasmo przenoszenia:50 – 20000 Hz
Nośniki:USB
Interfejsy:Wi-Fi, LAN
Wymiary:155x335x172 mm
Waga:3.6 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Bluesound Pulse Mini 2i
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bluesound Pulse Soundbar+ + Pulse Mini 2i | 6 999 zł |
Bluesound Pulse Mini 2i + Pulse Flex 2i | 4 099 zł |
Bluesound Pulse 2i + Pulse Mini 2i | 6 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →