Głośnik przenośny BLOW BT470
Zdjęcia 9 |
BLOW BT470 |
|
Uniwersalny multimedialny stereofoniczny jednodrożny zestaw głośnikowy małej mocy z łącznością bezprzewodową, zasilaniem bateryjnym, wbudowaną latarką, tunerem FM, czytnikiem kart i portem USB do podłączenia pendrive'ów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na stylowy wygląd wytrzymałego etui, wykonanego z tworzywa ABS, z wygodnym uchwytem do przenoszenia. Jest pozycjonowany jako produkt przystępny cenowo w bazowej kategorii cenowej roku 2022.
Mobilny system głośników BLOW BT470 rozwija umiarkowaną moc wyjściową (do 10 W) i jest w stanie nagłośnić zamknięte przestrzenie o powierzchni 12-18 m². Bateria o pojemności 1200 mAh zapewnia przyzwoity czas pracy (aż do 4 godzin). Odtwarzanie szerokiego zakresu częstotliwości od 100 Hz do 20 kHz zapewnia para aktywnych emiterów szerokopasmowych z bocznym rezonatorem pasywnym w celu wzmocnienia zakresu niskich częstotliwości. Bezprzewodowe połączenie zestawu głośnikowego ze źródłami cyfrowymi zapewnia standardowy interfejs Bluetooth 4.2, działający w odległości do 10 m. Do pracy z analogiem służy liniowe wejście AUX IN. Możliwe jest odtwarzanie plików audio z kart pamięci microSD i napędów USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BLOW 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BLOW.
Kup BLOW BT470
Wszystkie ceny 6 →Głośnik Blow Głośnik Bluetooth BLOW B 30-327 | 99 zł |
Głośnik BT-470 + Latarka Czarny | 159 zł |
BLOW Głośnik bluetooth BLOW BT470 30-327# (kolor czarny) | 90 zł |
Głośnik Blow BT470 czarny (30-327#) | 97 zł |
Głośnik Bluetooth BLOW BT470 latarka FM SD AUX | 76 zł |
Głośnik Bluetooth BT470 latarka (1PH) | 96 zł |