Głośnik przenośny Rebeltec SoundBox 340 (RBLGLO00044)
Zdjęcia 6 |
Rebeltec SoundBox 340 |
|
Spektakularny mobilny system głośników średniej mocy z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, niezależnym zasilaniem bateryjnym, wbudowanym czytnikiem kart, funkcją odbiornika FM, wyświetlaczem LED, portem USB do odtwarzania z pamięci flash USB i uchwytem do przenoszenia. Posiada stylową obudowę wykonaną z odpornego na zarysowania i uderzenia tworzywa ABS. Aby stworzyć odpowiednią atmosferę, wyposażono ją w oświetlenie głośników LED RGB.
System głośników Rebeltec SoundBox 340 jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej klasy w 2022 roku. Zapewnia umiarkowaną moc wyjściową (12 W), wystarczającą do zaprojektowania akustycznego pomieszczeń do 20 m². i małych otwartych przestrzeniach. Głośny i bogaty dźwięk tego modelu zapewniają dwa pełnozakresowe przetworniki typu bass-reflex o średnicy 76 mm oraz wydajny wzmacniacz cyfrowy. Według producenta taka platforma równie dobrze odtwarza utwory hip-hopowe, elektroniczne, taneczne i klubowe (przewidziano 4 tryby korektora). Kolumna ta pomoże stworzyć odpowiednią atmosferę na przyjacielskiej imprezie, pikniku czy podczas spaceru. Bluetooth 5.0 służy do bezprzewodowego połączenia ze źródłem, a sygnał analogowy można podłączyć przez wejście kablowe AUX IN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rebeltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rebeltec.
Kup Rebeltec SoundBox 340
Wszystkie ceny 12 →Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 340 UGRECB00044 | 123 zł |
Głośnik mobilny REBELTEC SoundBOX 340 Czarny | 130 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 340 68792 | 129 zł |
Głośnik mobilny REBELTEC SoundBOX 340 Czarny | 130 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 340 68792 | 123 zł |