Портативна колонка Rebeltec SoundBox 320 (B307)
Відео 1Фото 4 |
Rebeltec SoundBox 320 |
|
Стильна та порівняно недорога мобільна акустична система середньої потужності з bluetooth-підключенням, вбудованим картридером microSD/SDHC, FM-радіо, LED-дисплеєм, USB-портом для відтворення mp3-файлів із flash-накопичувачів та ручкою для перенесення. Відрізняється елегантним дизайном корпусу, виконаного із стійкого до утворення подряпин та ударостійкого ABS-пластику. Акустична система Rebeltec SoundBox 320 позиціонується як продукт базової цінової категорії 2022 року.
Гучне та детальне звучання цієї колонки забезпечують два 3-дюймові широкосмугові динаміки, пару пасивних резонаторів та енергоефективний підсилювач, що розвиває номінальну вихідну потужність до 25 Вт. Такої потужності достатньо для акустичного оформлення приміщень площею 16-24 м або невеликих відкритих майданчиків. Непогане опрацювання низькочастотного діапазону порадує любителів електронної танцювальної та клубної музики, а яскраві середні частоти – шанувальників поп-композицій. Ця колонка допоможе створити потрібну атмосферу на дружній вечірці, пікніку чи під час прогулянки. Бездротове підключення до смартфону, планшета або ноутбука здійснюється за допомогою Bluetooth 4.2, а для аналогового сигналу передбачено кабельний порт AUX IN (3-pin mini-Jack 3.5mm) LED-дисплей показує поточний час, а вбудований мікрофон забезпечує голосовий зв'язок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rebeltec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rebeltec.
Купити Rebeltec SoundBox 320
Усі ціни 7 →Rebeltec - Głośnik Bluetooth Soundbox 320- BT/FM/USB 5902539600414EAN | 157 zł |
Rebeltec SoundBox 320 przenośny głośnik Bluetooth z funcją FM UGRECB00009 | 130 zł |
Rebeltec SoundBox 320 przenośny głośnik Bluetooth z funcją FM 40331 | 136 zł |
Rebeltec SoundBox 320 przenośny głośnik Bluetooth z funcją FM 40331 | 130 zł |
Rebeltec SoundBOX 320 głośnik bluetooth radio equalizer MP3 SD USB AUX | 132 zł |
SoundBox 320 przenośny głośnik Bluetooth z funcją FM | 138 zł |
SoundBox 320 przenośny głośnik Bluetooth z funcją FM | 155 zł |