Ekspres do kawy Blaupunkt CMP 501 biały
Zdjęcia 3 |
Blaupunkt CMP 501 biały |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blaupunkt CMP 501 biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt Ekspres do kawy CMP501 HKBAUECCMP50100 | 399 zł |
Blaupunkt Ekspres do kawy CMP501 123530 | 399 zł |
Ekspres ciśnieniowy Blaupunkt CMP501 | 395 zł |
Ekspres kolbowy Blaupunkt CMP501 20 bar Dotykowy panel 1,5l Podwójny filtr | 395 zł |
Ekspres do kawy ciśnieniowy Blaupunkt CMP501, 950W | 421 zł |
Blaupunkt CMP501, 950W | 427 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →