Ekspres do kawy Blaupunkt CMD 201 czarny
Blaupunkt CMD 201 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blaupunkt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blaupunkt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blaupunkt CMD 201 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt CMD201BK ekspres do kawy czarny pojemność filiżanek 6 szklanych | 112 zł |
BLAUPUNKT Ekspres przelewowy BLAUPUNKT CMD201 Czarno-srebrny | 110 zł |
Przelewowy Blaupunkt CMD201 AGDM-EKS-BLA-011 | 93 zł |
Ekspres przelewowy Blaupunkt CMD201 Czarny | 87 zł |
Ekspres przelewowy do kawy Blaupunkt 0,65l 600W | 77 zł |
Ekspres przelewowy BLAUPUNKT CMD201 | 79 zł |
EKSPRES DO KAWY PRZELEWOWY | 93 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →