Głośnik przenośny Blaupunkt BT30LED
Zdjęcia 7 |
Blaupunkt BT30LED |
|
Niedrogi, zasilany bateryjnie, mobilny system głośników Bluetooth z wbudowanym radiem FM, czytnikiem kart microSD, portem USB do odtwarzania plików audio z pendrive'ów oraz efektownym oświetleniem LED. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do młodzieży. Oprócz przystępnej ceny wyróżnia się umiarkowanymi gabarytami i praktycznym designem.
Wykonany w wytrzymałej walizce z tworzywa sztucznego o prostokątnym profilu, wyposażonej w uchwyt do przenoszenia. Może nagłośnić małe pomieszczenia lub być używany na sąsiednich terenach (nie ma ochrony przed deszczem). Za dźwięk zestawu głośnikowego Blaupunkt BT30LED odpowiadają dwa małe głośniki szerokopasmowe o łącznej mocy 5 W oraz pasywny rezonator niskich częstotliwości, który wzmacnia dźwięki basowe.
Ten przenośny głośnik jest w stanie odpowiednio odtwarzać popularne gatunki muzyczne, a także nadaje się do słuchania audiobooków i podcastów. Poradzi sobie z odtwarzaniem ścieżek audio plików wideo odtwarzanych na smartfonie, tablecie czy laptopie, ponieważ mocą i jakością dźwięku znacznie przewyższa wbudowane głośniki tych gadżetów. Możliwa jest praca z sygnałem analogowym poprzez wejście AUX IN z 3-pinowym złączem miniJack 3,5mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blaupunkt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blaupunkt.
Kup Blaupunkt BT30LED
Wszystkie ceny 6 →Głośnik mobilny BLAUPUNKT BT30LED Niebieski | 190 zł |
Głośnik mobilny BLAUPUNKT BT30LED Niebieski | 190 zł |
Głośnik Blaupunkt BT30LED czarny | 170 zł |
Głośnik bluetooth Blaupunkt BT30LED | 170 zł |
Głośnik Blaupunkt BT30LED | 165 zł |