Głośnik przenośny Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W
Wideo 21Zdjęcia 18 |
Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W |
|
Przenośny wodoodporny przenośny głośnik o średniej mocy z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth 5.0, wygodną obsługą, dobrą autonomią i obsługą funkcji zestawu głośnomówiącego do odbierania połączeń głosowych. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt klasy średniej w 2021 roku, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy chcieliby kupić kompaktowy przenośny głośnik o długim czasie odtwarzania na pikniki na świeżym powietrzu, spacery i różne imprezy plenerowe.
Praktyczna, mała prostokątna gumowana obudowa jest średnio ciężka i wyposażona w sznurek do zawieszania, który można zastąpić karabińczykiem (sprzedawanym osobno). Dzięki wysokiej jakości ochronie przed wodą IPX7, przenośny głośnik Bluetooth Xiaomi Mi 16W jest odporny na deszcz i może być używany na zewnątrz, na kempingach, w pobliżu basenów i na brzegach zbiorników wodnych. Za jego brzmienie odpowiadają dwa głośniki szerokopasmowe o średnicy 57 mm o łącznej mocy 16 W (2x8 W) oraz jeden pasywny rezonator niskotonowy wzmacniający bas. Według producenta ta konstrukcja jest w stanie odtworzyć zakres częstotliwości od 80 Hz do 20 000 Hz, co wystarcza do pełnego odtwarzania utworów muzycznych większości współczesnych gatunków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W
Wszystkie ceny 38 →Xiaomi Przenośny głośnik Bluetooth 16W Przenośny głośnik Połączenie Blueto | 150 zł |
Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker16W - czarny | 249 zł |
Xiaomi głośnik Bluetooth Mi MDZ-36-DB, czarny | 158 zł |
Głośnik mobilny XIAOMI Mi Speaker Czarny | 151 zł |
Głośnik Bluetooth Mi Portable Speaker Niebieski XIA SPEAKER 16W MDZ- | 189 zł |