Bateria wodociągowa Blanco Laressa-F 521545
Zdjęcia 4 |
Blanco Laressa-F 521545 |
|
Bateria może być zainstalowana przed oknem.
Dźwignia po prawej stronie. Jest identyczny model, ale dźwignia po lewej stronie to Blanco Coressa-F 521544. Minimalna odległość baterii od skrzydła okiennego musi wynosić 6,5 cm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Laressa-F 521545
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO LARESSA-F 521545 | 1 056 zł |
Bateria BLANCO Laressa-F 521545 Chrom | 1 155 zł |
Bateria kuchenna podokienna Blanco Laressa-F z dźwignią z prawej strony ch | 1 140 zł |
Bateria BLANCO Laressa-F 521545 Chrom | 1 155 zł |
Bateria kuchenna Blanco Laressa-F stojąca chrom (521545) | 1 271 zł |
BLANCO LARESSA-F Chromowana dźwignia z prawej strony 521545 C-19 | 1 186 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →