Blackview Tab 13 128 GB
Wideo 10Zdjęcia 14 |
Tablet multimedialny 2022 wyróżnia się dużym 10,1-calowym wyświetlaczem, wbudowanym modułem GSM oraz możliwością programowego rozszerzenia pamięci RAM o 4 GB. Model ubrany jest w metalową obudowę o grubości 7,7 mm i waży 450 g, czyli całkiem sporo jak na taką przekątną. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na ekran - urządzenie oparte jest na wysokiej jakości matrycy IPS, ale rozdzielczość to klasyczna 1920x1200.
Certyfikat TÜV Rheinland potwierdza, że ekran jest wygodny dla oczu. Pod maską tabletu Blackview Tab 13 kryje się ośmiordzeniowy procesor Helio G85, wspierany przez 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. Takie urządzenie świetnie sprawdzi się jako domowe urządzenie multimedialne do wygodnego surfowania po Internecie, oglądania filmów, czytania e-booków, emocjonujących gier itp.
Model może być również przydatnym nabytkiem do celów edukacyjnych. Nadaje się do pracy z prezentacjami, tworzenia wygodnych elektronicznych menu w zakresie sprzedaży różnych towarów i usług, organizowania operacyjnej komunikacji głosowej i wideo itp. Istnieje możliwość podłączenia zewnętrznej klawiatury, co pozwala zamienić urządzenie w małego laptopa do prostej pracy. Wbudowana bateria 7280 mAh zapewnia do 6,4 godziny pracy urządzenia w trybie sieciowym.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackview 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackview.
Kup Blackview Tab 13 128 GB
Wszystkie ceny 6 →Blackview Tab 13 - Dual Sim 4G Tablet Dotykowy - 101" FHD 128 GB z możliwo | 788 zł |
Tablet Blackview Tab 13 6 GB RAM 128 GB ROM Procesor MTK Helio G85 Android | 772 zł |
Blackview Tab 13 - Tablette Tactile Dual Sim 4G - Écran FHD 101" Mémoire I | 759 zł |
Blackview Tab 13 - Dual Sim 4G Tablet Dotykowy - 101" FHD 128 GB z możliwo | 943 zł |
Blackview Tab 13 - Tablette Tactile Dual Sim 4G - Écran FHD 101" Mémoire I | 662 zł |
Tablet Blackview Tab 13 6 GB RAM 128 GB ROM MTK Helio G85 Procesor Android | 772 zł |