Szlifierka Black&Decker KG2000K
Zdjęcia 6 |
Black&Decker KG2000K bez walizkawalizka |
|
Model KG2000 jest dostarczany bez walizki, a KG2000K z walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker KG2000K
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka kątowa BLACK & DECKER KG2000K | 560 zł |
Black&Decker Black+decker szlifierka kątowa 230mm 2000w walizka kg2000k | 556 zł |
Szlifierka kątowa BLACK & DECKER KG2000K | 560 zł |
Szlifierka Black&Decker KG2000K | 493 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Black&Decker KG2000K
Ceny na Black&Decker KG2000K |
---|---|---|---|---|
Black&Decker KG2000 | od 401 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker KG2000K | od 476 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →