Wyrzynarka Black&Decker BES610K
Zdjęcia 8 |
Black&Decker BES610K |
|
BES610 jest dostarczany bez futerału, BES610K jest dostarczany z futerałem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BES610K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blac Pendelhub-Stichsäge BES610K 650W BES610K-QS | 323 zł |
Black & Decker Bes610k-qs Keyhole Saw Pomarańczowy,Czarny One Size / EU Pl | 353 zł |
BLACK & DECKER Wyrzynarka Black&Decker BES610KA5-QS 650W 5035048726280 | 491 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →