Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCDC18B
Zdjęcia 4 |
Black&Decker BDCDC18B akum. 1 szt., bez etui, ładowanie 480 minakum. 1 szt., ładowanie 240 minakum. 2 szt., bez etui, ładowanie 480 minakum. 2 szt., ładowanie 240 min |
|
W zestawach BDCDC18 i BDCDC18B - odpowiednio 1 i 2 akumulatory, w zestawach BDCDC18K i BDCDC18KB - odpowiednio 1 i 2 akumulatory znajduje się etui, w zestawach BDCDC18K1 i BDCDC18K1B - odpowiednio 1 i 2 akumulatory, ładowarka (1 A) i etui
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BDCDC18B
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker Wiertarko-wkętarka akumulatorowa 18V 2x akumulatory 15Ah i | 445 zł |
Black&Decker Black+decker wiertarko-wkrętarka 18v 2x1.5ah bdcdc18b | 560 zł |
Wiertarko-wkrętarka Black&Decker BDCDC18BAFC 18 V 2 x akumulator 1.5 Ah | 445 zł |
Wkrętarka BLACK&DECKER BDCDC18B | 490 zł |
BLACK+DECKER WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V 2x1.5Ah BDCDC18B | 537 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Black&Decker BDCDC18B
Ceny na Black&Decker BDCDC18B |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BDCDC18 | od 292 zł | 2 oferty | ||
Black&Decker BDCDC18K | od 326 zł | 2 oferty | ||
Black&Decker BDCDC18B | od 435 zł | 9 oferty | ||
Black&Decker BDCDC18KB | od 408 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →