Odżywka białkowa BioTech Iso Whey Zero 0.5 kg
Wideo 16Zdjęcia 3 |
BioTech Iso Whey Zero 0.5 kg |
|
Producenta białek serwatkowych BioTech można przypisać zaawansowanym suplementom sportowym. Głównym składnikiem produktu jest izolat, który charakteryzuje się wysokim stopniem oczyszczenia i dobrą koncentracją białka (88%). Oprócz wysokiej jakości profilu aminokwasowego (z porcją proszku 25 gram do organizmu dostaje się co najmniej 4,9 g BCAA) specjalnie dodany został aminokwas arginina, stosowana w kulturystyce jako dawca azotu.
to odżywianie sportowe. BioTech Iso Whey Zero 0,5kg nie zawiera glutenu i laktozy, co zwiększa jego wszechstronność i sprawia, że jest odpowiednim suplementem dla osób z nietolerancją lub nadwrażliwością na te składniki. Do zalet należy również niska zawartość tłuszczu i węglowodanów (w sumie mniej niż gram w porcji), co jest również przyczyną niskiej zawartości kalorii (94 kcal). Klienci mogą wybierać spośród wielu smaków (dostępnych jest ponad 10 smaków, m.in. czekoladowy, kokosowy, waniliowy, bananowy oraz różne owoce, w tym egzotyczne). Odżywki dla sportowców oprócz opakowania o wadze 500 gramów oferowane są również w szerokiej gamie opakowań: od próbnika po duże puszki 1,8 i 2,3 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BioTech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BioTech.
Kup BioTech Iso Whey Zero 0.5 kg
Wszystkie ceny 64 →Odżywka białkowa BIOTECH Iso Whey Zero Biała czekolada (500 g) | 65 zł |
Odżywka białkowa BIOTECH Iso Whey Zero Biała czekolada (500 g) | 65 zł |
BIOTECH ISO WHEY ZERO 500g IZOLAT +25g gratis=525g | 69 zł |
BioTech USA Iso Whey 500g bez laktozy o smaku waniliowym | 86 zł |
Biotech Usa Iso Whey Zero 500G | 75 zł |
Modyfikacje BioTech Iso Whey Zero
Ceny na BioTech Iso Whey Zero |
---|---|---|---|---|
BioTech Iso Whey Zero 0 kg | od 6 zł | 9 oferty | ||
BioTech Iso Whey Zero 0.5 kg | od 55 zł | 90 oferty | ||
BioTech Iso Whey Zero 0.9 kg | od 125 zł | 51 oferta | ||
BioTech Iso Whey Zero 2.3 kg | od 259 zł | 107 oferty |