Протеїн BioTech Iso Whey Zero 0.5 кг
Відео 16Фото 3 |
BioTech Iso Whey Zero 0.5 kg |
|
Сироватковий протеїн виробника BioTech можна віднести до просунутих спортивних добавок. Основним компонентом продукту виступає ізолят, що відрізняється високим рівнем очищення і хорошою концентрацією білка (88%). Крім якісного амінокислотного профілю (з порцією порошку в 25 грам в організм надходить не менше 4.9 г BCAA) в цей спортпіт спеціально додана амінокислота аргінін, використовувана в бодібілдингу в якості донатора азоту.
Протеїн BioTech Iso Whey Zero 0.5 кг не містить у складі глютен і лактозу, що додає йому універсальності і робить придатною добавкою для людей з непереносимістю або підвищеною чутливістю до цих компонентів. До переваг також варто віднести низький вміст жиру і вуглеводів (сумарно менше грама на порцію), чим обумовлена і невисока калорійність (94 ккал). Покупці можуть вибрати різні смаки (доступно понад 10 варіацій, включаючи шоколад, кокос, Ваніль, банан і різні фрукти, включаючи екзотичні). Також спортпіт пропонується в широкому різноманітті фасовок крім 500-грамового пакету: від пробника до великих банок на 1.8 і 2.3 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Купити BioTech Iso Whey Zero 0.5 кг
Усі ціни 62 →Odżywka białkowa BIOTECH Iso Whey Zero Biała czekolada (500 g) | 65 zł |
Odżywka białkowa BIOTECH Iso Whey Zero Biała czekolada (500 g) | 65 zł |
BIOTECH ISO WHEY ZERO 500g IZOLAT +25g gratis=525g | 69 zł |
BioTech USA Iso Whey 500g bez laktozy o smaku waniliowym | 86 zł |
Biotech Usa Iso Whey Zero 500G | 75 zł |
Модификації BioTech Iso Whey Zero
Ціни на BioTech Iso Whey Zero |
---|---|---|---|---|
BioTech Iso Whey Zero 0 кг | від 6 zł | 11 пропозицій | ||
BioTech Iso Whey Zero 0.5 кг | від 55 zł | 90 пропозицій | ||
BioTech Iso Whey Zero 0.9 кг | від 125 zł | 46 пропозицій | ||
BioTech Iso Whey Zero 2.3 кг | від 259 zł | 109 пропозицій |