Słuchawki
Beyerdynamic DT 150
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Beyerdynamic DT 150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beyerdynamic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beyerdynamic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beyerdynamic DT 150
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beyerdynamic Słuchawki studyjne DT 150 250 Ohm | 990 zł |
Beyerdynamic Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Black DT-150-250 | 1 039 zł |
beyerdynamic DT 150 Słuchawki w obudowie zamkniętej 250 omów PO 60233 - su | 941 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →