Basen dmuchany Bestway 60061
Zdjęcia 7 |
Bestway 60061 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 60061
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BESTWAY 60061 SPA 3 OSOBY HYDROMASAŻ FILTRY CHLOR 170x66cm ARUBA | 1 646 zł |
Bestway Aruba lay-z-spa airjet przydomowe spa bestway 3-osobowe + pompa + | 2 018 zł |
Jacuzzi ogrodowe Bestway Lay-Z-Spa Aruba 170 cm x 66 cm (60061) | 1 885 zł |
Jacuzzi Spa Aruba Ø170 cm | 3 100 zł |
Bestway, ogrodowe SPA, basen z hydromasażem, 7-osobowy, 180x66 cm | 2 000 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →