Kabina prysznicowa Besco Pixa 120x90 prawa
Zdjęcia 15 |
Besco Pixa 120x90 PPP-129-195C |
|
Magnetyczna uszczelka drzwi. Standardowa powłoka szklana Besco ProClean. Do kabiny jest zsyp, który odprowadza wodę. Zawias do podnoszenia drzwi.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Pixa 120x90 prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prostokątna kabina prysznicowa 120x90 P Pixa Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBU | 2 179 zł |
Besco Pixa kabina prostokątna prawa 120x90cm przejrzyste PPP-129-195C | Da | 2 180 zł |
PMD Besco Pixa Kabina prysznicowa prostokątna 120x90x195 cm prawa profile | 2 160 zł |
Modyfikacje Besco Pixa
Ceny na Besco Pixa |
---|---|---|---|---|
Besco Pixa 90x90 prawa | od 2 061 zł | 2 oferty | ||
Besco Pixa 100x80 prawa | od 2 129 zł | 1 oferta | ||
Besco Pixa 120x80 lewa | od 2 135 zł | 2 oferty | ||
Besco Pixa 120x90 lewa | od 2 160 zł | 2 oferty | ||
Besco Pixa 120x90 prawa | od 2 160 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →