Wanna Besco Integra 170x75 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Integra 170x75 150x75 cm170x75 cm |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Integra 170x75 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Integra 170x75 cm asymetryczna biały połysk | 1 129 zł |
BESCO WAI-170-PP Besco Integra wanna narożna 170x75 cm prawa biała #WAI-17 | 1 134 zł |
Besco Integra 170x75cm Wanna asymetryczna prawa #WAI-170-PP | Darmowa dost | 1 135 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Integra 170x75 cm asymetryczna biały połys | 1 129 zł |
Besco Integra 170x75cm wanna asymetryczna prawa + obudowa CZARNY mat + syf | 1 770 zł |
PMD Besco Integra Kabino-wanna asymetryczna 170x75 cm akrylowa prawa, biał | 985 zł |
Modyfikacje Besco Integra
Ceny na Besco Integra |
---|---|---|---|---|
Besco Integra 150x75 cm | od 954 zł | 17 oferty | ||
Besco Integra 170x75 cm | od 985 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →