Wanna Besco Infinity 160x100 cm
Zdjęcia 3 |
Besco Infinity 160x100 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Infinity 160x100 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna narożna lewa Besco Infinity 160x100 cm asymetryczna biały poły | 1 349 zł |
BESCO WAI-160-NP Besco Infinity wanna narożna 160x100 cm asymetryczna praw | 1 354 zł |
Wanna narożna 160 cm Prawa Infinity Besco | 1 354 zł |
Besco Wanna narożna prawa Besco Infinity 160x100 cm asymetryczna biały poł | 1 349 zł |
Besco Infinity 160x100cm wanna asymetryczna prawa + obudowa CZARNY mat + s | 1 905 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Besco Infinity
Ceny na Besco Infinity |
---|---|---|---|---|
Besco Infinity 150x90 cm | od 991 zł | 6 oferty | ||
Besco Infinity 160x100 cm | od 1 176 zł | 8 oferty | ||
Besco Infinity 170x110 cm | od 1 492 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →