Wanna Besco Goya A-line 160x73 cm
Zdjęcia 6 |
Besco Goya A-line 160x73 WAS-160-G 160x73 cm170x80 cm |
|
Uzupełnieniem wanny jest przelew (cztery warianty kwiatów).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Goya A-line 160x73 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna wolnostojąca Besco Goya A-Line 160x73 cm owalna biały połysk s | 4 719 zł |
BESCO WA-160-GSB GOYA A-LINE GLAM SREBRNA wanna wolnostojąca / maskownica | 7 629 zł |
Besco Goya A-Line Glam Srebrna 160x73cm wanna wolnostojąca akrylowa + syfo | 7 629 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Goya A-Line 160x73 cm owalna biały połysk s | 4 855 zł |
Besco Wanna wolnostojąca Besco Goya A-Line Glam 160x73 cm owalna złoty/bia | 7 745 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Besco Goya A-line
Ceny na Besco Goya A-line |
---|---|---|---|---|
Besco Goya A-line 160x73 cm | od 4 719 zł | 13 oferty | ||
Besco Goya A-line 170x80 cm | od 4 690 zł | 13 oferty |
Polecamy