Bateria wodociągowa Besco Aspira BU-AI-CH
Besco Aspira BU-AI-CH |
|
Wbudowany aerator Neoperl (Szwajcaria).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Aspira BU-AI-CH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Bateria umywalkowa nablatowa Besco Aspira chrom połysk BU-AI-CH | 789 zł |
BESCO BU-AI-CH ASPIRA I bateria umywalkowa . chrom | 759 zł |
PMD Besco Aspira Bateria umywalkowa wysoka chrom BU-AI-CH - odbiór osobist | 744 zł |
Besco Bateria umywalkowa nablatowa Besco Aspira czarny mat BU-AI-CZ | 919 zł |
Besco Bateria umywalkowa nablatowa Besco Aspira złoty połysk BU-AI-ZL | 919 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →