Wanna Besco Aria Plus 160x70 cm
869 zł Kup! Besco Wanna do zabudowy Besco Aria Plus 160x70 cm prostokątna biały połyskKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Besco Aria Plus 160x70 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Besco Aria Plus
Ceny na Besco Aria Plus |
---|---|---|---|---|
Besco Aria Plus 130x70 cm | od 700 zł | 1 oferta | ||
Besco Aria Plus 138x70 cm | od 759 zł | 4 oferty | ||
Besco Aria Plus 150x70 cm | od 764 zł | 3 oferty | ||
Besco Aria Plus 160x70 cm | od 869 zł | 1 oferta | ||
Besco Aria Plus 170x70 cm | od 864 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →