Brytfanna Berlinger Haus Emerald BH-6520 5.56 l
Zdjęcia 8 |
Berlinger Haus Emerald BH-6520 4.65 l5.56 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6520 5.56 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EMALIOWANA BRYTFANNA ŻELIWNA 32cm BERLINGER HAUS BH-6520 | 489 zł |
Berlinger Haus EMALIOWANA BRYTFANNA ŻELIWNA 32cm BERLINGER HAUS BH-6520 | 565 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Strong Mold, zielony, 5,56L, 32x23x12 cm, 2 eleme | 416 zł |
Emaliowana Brytfanna Żeliwna 32cm Berlinger Haus Bh-6520 Lumarko! | 578 zł |
EMALIOWANA BRYTFANNA ŻELIWNA 32cm BERLINGER HAUS BH-6520 | 610 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Emerald BH-6520
Ceny na Berlinger Haus Emerald BH-6520 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6505 4.65 l | od 184 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6520 5.56 l | od 416 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →