Zestaw naczyń BergHOFF Hotel Downdraft 1132008
Zdjęcia 8 |
BergHOFF Hotel Downdraft 1132008 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BergHOFF Hotel Downdraft 1132008
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków Berghoff Hotel Downdraft Essentials 7 el. 1132008 | 699 zł |
Zestaw garnków BERGHOFF Hotel Downdraft Stalowy (7 elementów) | 839 zł |
Zestaw garnków BERGHOFF Hotel Downdraft Stalowy (7 elementów) | 911 zł |
Berghoff Zestaw garnków Berghoff Hotel Downdraft Essentials 7 el. Darmowa | 1 199 zł |
pokaż 3 oferty
Ekwipunek:
- Wiadro z pokrywką 16 cm, 1,6 l
- Rondel z pokrywką 20 cm, 3,6 l
- Rondel z pokrywką 24 cm, 6,2 l
- Patelnia 24 cm, 2,1 l
PolecamyPorównaj w tabeli →