Okap Berdsen BE-10-A
Zdjęcia 3 |
Berdsen BE-10-A |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berdsen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berdsen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berdsen BE-10-A
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berdsen Okap kuchenny, pochłaniacz, podszafkowy, 50 cm, Berdsen, BE-10-A, | 432 zł |
Okap Berdsen BE-10-A | 286 zł |
Okap kuchenny podszafkowy pochłaniacz 60 cm Berdsen BE-10-A biały | 218 zł |
Okap kuchenny podszafkowy - pochłaniacz 60 cm Berdsen BE-10-A czarny | 239 zł |
Okap kuchenny podszafkowy BERDSEN 60 cm BE-10-A | 250 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →