Powerbank Belkin Boost Charge Compact 20K
Zdjęcia 5 |
Belkin Boost Charge Compact 20K |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Belkin Boost Charge Compact 20K
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Belkin BoostCharge 3-portowy powerbank 20000mAh z Power Delivery 20W power | 215 zł |
Belkin Powerbank BoostCharge 20k mAh 20w Compact 3 port czarny AZBLKUAP000 | 309 zł |
Belkin Powerbank BoostCharge 20k mAh 20w Compact 3 port czarny | 325 zł |
Belkin Powerbank BoostCharge 20k mAh 20w Compact 3 port czarny 118686 | 309 zł |
Belkin BPB014BTBK Compact 20000mAh PD 20W Czarny | 179 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →