Kuchenka Beko FSM 52331 DXDT stal nierdzewna
Beko FSM 52331 DXDT stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko FSM 52331 DXDT stal nierdzewna
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beko Kuchnia gazowo-elektryczna FSM52331DXDT HWBEKKMA52331DT | 1 549 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSM52331DXDT 7786982128 | 1 499 zł |
Kuchnia BEKO FSM52331TXDS SteamAid™ | 1 650 zł |
Beko Kuchnia gazowo-elektryczna FSM52331DXDT 44173 | 1 549 zł |
Kuchnia BEKO FSM52331TXDS SteamAid™ | 1 650 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Beko FSM 52331 DXDT
Ceny na Beko FSM 52331 DXDT |
---|---|---|---|---|
Beko FSM 52331 DW biały | od 1 399 zł | 3 oferty | ||
Beko FSM 52331 DXDT stal nierdzewna | od 1 499 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →