Suszarka Beko DF 7312 GXW (7188301450)
Beko DF 7312 GXW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko DF 7312 GXW
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka Beko DF7312GXW | 2 399 zł |
Suszarka Wolnostojąca BEKO A+ 7188301450 | 2 564 zł |
Suszarka BEKO DF7312GXW | 2 499 zł |
Suszarka BEKO DF7312GXW 7188301450 Slim | 2 359 zł |
Suszarka Beko DF7312GXW. I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 056 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →