Zasilacz be quiet! System Power 9 CM BN302 (BN302)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
be quiet! System Power 9 CM BN302 |
|
Konstrukcja półmodułowa. Certyfikat Efektywności Energetycznej 80 PLUS Brąz. Progresywny obwód DC-DC. Cichy wentylator. Cała ochrona elektryczna.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! System Power 9 CM
Ceny na be quiet! System Power 9 CM |
---|---|---|---|---|
be quiet! System Power 9 CM BN300 | od 248 zł | 17 oferty | ||
be quiet! System Power 9 CM BN301 | od 271 zł | 1 oferta | ||
be quiet! System Power 9 CM BN302 | od 311 zł | 2 oferty | ||
be quiet! System Power 9 CM BN303 | od 369 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →