Opona zimowa Barum Polaris 5 175/80 R14 88T
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 175/80 R14 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 175/80 R14 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 (175/80 R14 88T) 15412920000 | 311 zł |
Barum Polaris 5 ( 175/80 R14 88T EVc ) | 325 zł |
Barum Polaris 5 ( 175/80 R14 88T EVc ) 15412920000 | 321 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →