Opona zimowa Barum Polaris 3 4x4 225/70 R16 103T
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 3 4x4 225/70 R16 103T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 3 4x4 225/70 R16 103T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 3 4x4 (225/70 R16 103T) 04010000000 | 703 zł |
Barum Polaris 3 4x4 ( 225/70 R16 103T ) 04010000000 | 727 zł |
Barum Polaris 3 4x4 ( 225/70 R16 103T ) | 736 zł |
Barum Polaris 3 225/70R16 103T | 563 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →