Lalka Barbie Skipper Babysitters Inc. HHB67
Zdjęcia 6 |
Barbie Skipper Babysitters Inc. HHB67 |
|
Pokazuje efekty kolorystyczne przy zmianach temperatury
Zestaw do zabawy przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia, które potrzebują pomocy niani w opiece nad małą dziewczynką. Lalka Barbie i dziecko bawią się na placu zabaw w pobliżu domu, który ma wszystko, czego potrzeba do aktywnego i radosnego wypoczynku: trampolinę ze zjeżdżalnią w kształcie zamku księżniczki, huśtawkę, basen z piłkami w kształcie serca i trójkołowiec . Ponadto Barbie Skipper Babysitters Inc. HHB67 zawiera mniejsze przedmioty, które sprawią, że gra będzie przyjemniejsza. To okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania, przekąski i butelka wody. Sama niania to 29 cm wzrostu lalka w lekkim letnim stroju z dość długimi włosami z fioletowymi pasmami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Skipper Babysitters Inc. HHB67
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barbie Skipper Babysitters Inc. Bounce House Playset | 225 zł |
Mattel Barbie Lalka Opiekunka Skipper i dmuchany zamek HHB67 Mattel | 154 zł |
Lalka Barbie Mattel Barbie Lalka Opiekunka Skipper Dmuchany zamek HHB67 p3 | 223 zł |
Barbie - Opiekunka Skipper - Dmuchany Zamek - Hhb67 | 128 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →