Lalka Barbie Skipper Babysitters Inc. FXH06
Zdjęcia 8 |
Barbie Skipper Babysitters Inc. FXH06 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Skipper Babysitters Inc. FXH06
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Lalka Barbie Skipper. Zestaw: Opiekunka fioletowe kwiaty + dziecko | 76 zł |
Lalka Barbie Skipper. Zestaw: Opiekunka fioletowe kwiaty + dziecko + wanna | 76 zł |
Barbie, lalka Opiekunka, zestaw, FHY97/FXH06 | 75 zł |
Mattel Lalka Barbie Skipper. Zestaw: Opiekunka fioletowe kwiaty + dziecko | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →