Lalka Barbie Malibu HHG52
Zdjęcia 5 |
Barbie Malibu HHG52 |
|
Lalka Barbie ma 29 centymetrów wzrostu i jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat. Spodoba się małym miłośnikom kreskówek, bajek i magicznych postaci, ponieważ jest to syrenka. Nawiązując do wizerunku małej syrenki Ariel, Barbie Malibu HHG52 jest właścicielem długich niebieskich włosów i płetwy zamiast nóg w dolnej części ciała. Ma nawet własnego zwierzaka - małego konika morskiego. Co prawda lalka nie może samodzielnie pływać ani stać. Ale jej jedwabiste włosy można czesać i tworzyć z nich różne fryzury. Mała syrenka i jej konik morski mają dodatkowe akcesoria: wymienną płetwę, 2 tiary, 2 naszyjniki i szczotkę do włosów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Malibu HHG52
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lalka Barbie Barbie Lalka Barbie Syrenka Malibu Lalka filmowa HHG52 | 95 zł |
Barbie Mermaid Power Malibu Doll Wielokolorowy HHG52 | 111 zł |
Mattel Barbie Syrenka Malibu Lalka filmowa HHG52 Mattel | 107 zł |
Barbie Syrenka Malibu Lalka filmowa | 68 zł |
Barbie Syrenka Malibu Lalka filmowa | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →