Lalka Barbie Fashionistas HBV20
Zdjęcia 6 |
Barbie Fashionistas HBV20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Fashionistas HBV20
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lalka Barbie Fashionistas Sukienka różowa kratka HBV20 | 56 zł |
Mattel Barbie Fashionistas. Modne przyjaciółki HBV20 Mattel | 47 zł |
Lalka Barbie Fashionistas Sukienka różowa kratka HBV20 | 56 zł |
Lalka Barbie Barbie Fashionistas Sukienka w różową kratkę | 52 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →