Lalka Barbie Fashionistas GRB53
Zdjęcia 3 |
Barbie Fashionistas GRB53 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Fashionistas GRB53
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lalka Barbie Mattel Fashionistas Modna przyjaciółka - Sukienka w kratę (FB | 54 zł |
Barbie lalka Fashionistas żółte włosy GRB53 | 48 zł |
Mattel Barbie lalka Fashionistas żółte włosy GRB53 Mattel | 48 zł |
Barbie Fashionistas Lalka Modna przyjaciółka Sukienka z bufkami w kratę/Ja | 29 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →