Lalka Barbie Chelsea HNY57
Zdjęcia 6 |
Barbie Chelsea HNY57 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Chelsea HNY57
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barbie Chelsea Doll Heart-Print Dress With Brunette Hair & Brown Eyes 15cm | 59 zł |
Mattel Barbie Chelsea Lalka Sukienka w serca HNY57 Mattel | 25 zł |
Mattel, Lalka Barbie Chelsea Sukienka w serca | 23 zł |
Lalka Barbie Chelsea Sukienka w serca Mattel | 24 zł |
Lalka Barbie Chelsea Sukienka w serca | 26 zł |
Barbie Chelsea Sukienka w serca HNY57 | 36 zł |
Barbie Chelsea Sukienka w serca HNY57 | 26 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →